2013.10.10

Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначається роль і заслуги педагогів.

У  Всесвітній день вчителя ООН  пропонує батькам і всім громадянам на хвилину замислитися над тим, як змінив їхнє життя хороший вчитель, пам'ять про якого вони зберегли на все життя.

Доля дарує кожному з нас Учителя. В доросле життя ми всі йдемо саме зі шкільного порогу. Саме вчителі дають нам путівку в життя. Вони для учнів є і друзями і порадниками.  Вони завжди поруч: у радості й біді, у ваганнях і прийнятті  важливих рішень.

5 жовтня у Дмитрівському будинку культури відбувся святковий концерт-привітання до Дня вчителя. На свято були запрошені  педагогічні колективи шкіл №1 і №2, та вчителі-ветерани праці с. Дмитрівка та с. Плоске.

Розпочали концертну програму ведучі, привітавши всіх присутніх вчителів зі святом. З вітальним словом, квітами та солодощами для кожного педагогічного колективу  звернулася сільський голова Стиркуль Наталія Євстафіївна. На святі лунали пісні – привітання у виконанні учнів обох шкіл: , Калічак Інни,Селявіної Анни, Хомутової Анастасії, Вовчок Людмили, Саприги Маргарити та Кладницького Михайла, вокальних гуртів «Провесінь» та «Дивограй»,  вокальних дуетів Дмитрівського СБК Сітанової Валентини та Рябич Ольги, Коваля Володимира та Єремєєвої Ольги. Учні 11 класу ЗОШ №2 Черніков Ігор,Денисенко Валерія та Шаповал Сніжана подарували вчителям прекрасний танок «Вальс», а для підняття настрою колектив драматичного гуртка показав інсценування « БК 40 років потому…».

Під час поздоровлень увагою було наділено кожного вчителя особисто.

Хвилиною мовчання поіменно було вшановано пам'ять тих вчителів,хто вже пішов із життя.

О, вчителі! Прекрасного ви гідні,

Бо вибрали в житті свою мету;

Нині за всіх вам скажемо:

- Спасибі, рідні,

За вашу місію подвижницьку святу!

Зі святом Вас, любі вчителі!