2013.11.22

Працівники сільського господарства зустрічають своє свято в пору пізньої осені. В цей час підбивають підсумки своєї роботи, аналізують, що вдалося, а що ні. Але врожай зібрано, безсонними ночами, натрудженими руками.

Саме про таких відчайдух, які і вдень і вночі віддають себе хліборобській праці, розвитку тваринництва та молочарства було відзнято фільм з назвою «Хвала рукам, що пахнуть хлібом». Це вже тринадцятий фільм знятий талановитим кінорежисером, директором центру дитячої та юнацької творчості В.Калініною.

Від себе особисто та від громади привітала працівників сільського господарства сільський голова Н.Стиркуль з їхнім професійним святом, бо тільки вони знають справжню ціну хліба. Побажала їм міцного здоров’я, родинного затишку, тепла і благополуччя. Подякувала за любов до землі, за витримку і терпіння. Наголосила, що чим більші врожаї, тим більший сільський бюджет. Завдяки якому в закладах соціальної сфери створені комфортні умови, як для праці, та к і для відпочинку. До слова запросили голову районної ради Т.Михайлову, яка від імені районної ради, депутатського корпусу та районної державної адміністрації сердечно привітала присутніх з професійним святом. Відзначила, що працівники сільського господарства – найщедріші, найпрацьовитіші і наймудріші люди. Бо ще з давніх-давен українці славилися своєю добротою, високими талантами та любов’ю до праці. Наостанок побажала, щоб нива щедро колосилась, а трудові успіхи примножувались. З теплими словами до колег звернулася голова ТДВ «Колос» В.Куц, вона відмітила, що праця хлібороба – головна праця, бо без хліба немає життя на землі.

Люди – творці достатку у родині, у господарстві, у країні. А щоб вони творили цей достаток, щоб творчо працювали, щоб одержували за свою працю хорошу зарплатню про це дбають керівники господарств. Керівнику одного з найбільших господарств В.Куц, Дмитрівський сільський голова вручила коровай на рушнику, який у кінці свята розрізали на маленькі шматочки та роздали присутнім, як символ єдності.

Дмитрівська земля славиться не лише трударями, а й творчими особистостями, це довели працівники сільського будинку культури, сільської бібліотеки учнівська молодь у інсценізації «Вечорниці». Українська гостинність, пісні і танці, взаємини між подружжям – все це було показано на сцені будинку культури.

Свято без сюрпризів не можливе, тож, і цього разу святковим концертом потішили душу дмитрівчан учасники ансамблю обласної профспілкової організації атестованих працівників Управління внутрішніх справ у Кіровоградській області.

Щедра і благодатна рідна земля, на якій зростають покоління за поколінням невтомні трударі з мозолистими долонями, завжди готові до трудових подвигів в ім’я рідного краю.

І якаю доля не випала цій землі, розділимо її з нею, будьмо вірними їй до кінця, щоб кожний ранок вставало сонце, щоб колосилися поля.