2014.06.04

Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?

— Чи були б моря такими синіми?

— Гори — височенними?

— Ліси — таємничими?

— Чи шумів би затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом і світлом? Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього.

І звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло:

«Мир дітям планети Земля!»

Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним Днем захисту дітей.

В цьому році 2 червня на базі Дмитрівського будинку культури пройшло чарівне свято дитинства «Хай сміхом дитячим збагатиться країна».

На захід були запрошені вихованці д/з «Івушка», та «Малятко», і учні ЗОШ№1, ЗОШ№2.

Свято підготували та провели працівники Дмитрівського СБК разом з ЦДЮТ.

З 9-00 біля СБК лунали фонограми дитячих пісень.

Захід розпочався о 10-й годині ранку. Старших відвідувачів свята було запрошено в приміщення БК для перегляду святкового концерту, який підготували вихованці ЦДЮТ, та будинку культури. Діти були зачаровані виступом хореографічних колективів з центру дитячої та юнацької творчості. На протязі концерту вони мали змогу побачити танок «Смішарики», «Лелеки», «Гори, гори ясно», «Море по коліно», «Ковбойський», та «Україно, любов моя». Також святкова програма була насичена пісенними виступами дітей Дмитрівського СБК. Звучали пісні у виконанні наймолодших учасниць Хомутової Анастасії, та Завалко Руслани. Також порадували юних глядачів своїм співом старші виконавиці: Стиркуль Поліна, Міркотан Анна, Калічак Інна, Селявіна Анна, Саприга Маргарита. Вели концертну програму юні таланти, активні учасниці всіх заходів будинку культури Міркотан Анна та Стиркуль Поліна.

Поки в залі тривав концерт, працівники ЦДЮТ, переодягнені в казкових героїв запросили вихованців дитячих садочків до конкурсу малюнків на асфальті «Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир», та провели з ними цікаві ігри та конкурси.

По закінченні свята всіх учасників заходу запросили на святкову дискотеку.

Морозивом дітей пригощали спонсори села Благодійний Фонд «Дмитрівка моя».

Голова с/ради Стиркуль Н.Є., ЦДЮТ, та працівники СБК побажали підростаючому поколінню, щоб були завжди щасливими, здоровими, щоб ні війни, ні голоду ніхто й ніде не знав, щоб кожен день до кожного приходив, як весна!

Миру всім та злагоди!

Переглянути фото