2018.09.21

Пленарне засідання четвертої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання відбудеться 27 вересня 2018 року о 08:15 год. в залі засідань Дмитрівської сільської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що пропонуються до порядку денного

ЧЕТВЕРТОЇ  СЕСІЇ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про стан готовності закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр.

2. Про  затвердження  Порядку  прийому та передачі майна, у комунальну власність Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що є спільною власністю територіальних громад сіл Знам’янського району.

3. Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 298 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

4. Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с.Дмитрівка  Знам’янського   району Кіровоградської області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Дмитрівка  Знам’янського   району Кіровоградської області» (у складі Генерального плану).

5. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

6. Про розгляд листа-клопотання  Знам’янської районної державної адміністрації « Про делегування повноважень у галузі будівництва».

7. Про розгляд заяви ПАТ «Укртелеком» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

8. Про розгляд заяви ПАТ «Кіровоградобленерго» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

9. Про розгляд заяви пресвітера Кіровоградського обласного об’єднання Церков ЄХБ Мамчур А.В. «Про припинення дії рішення шістнадцятої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради від 20 жовтня 2017 року № 260»

10. Про розгляд заяви пресвітера Кіровоградського обласного об’єднання Церков ЄХБ Мамчур А.В. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для надання земельної ділянки в оренду»

11. Про розгляд заяви гр. Кончакова В.Є. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність».

12. Про розгляд заяви гр. Полікарпова Є.Г. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва для надання у власність»

13. Про розгляд заяви гр. Бокатенко А.М. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

14. Про розгляд заяви гр. Бокатенко Л.М. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

15. Про розгляд заяви гр. Капітули Н.Ю. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність»

16. Про розгляд заяви гр. Осадчої В.О. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

17. Про розгляд заяви гр. Овчиннікова В.В.  «Про припинення дії рішення  шістнадцятої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради № 244  від 20 жовтня 2017 року»

18. Про розгляд заяви гр. Мартинова С.А.  «Про припинення дії рішення  шістнадцятої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради № 243  від 20 жовтня 2017 року»

19. Про розгляд заяви гр. гр. Мартинова С.А. та Овчиннікова В. В.  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

20. Про розгляд заяви гр. Конишева О.М. «Про припинення дії рішення  другої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради №32 від 12 червня 2018 року»

21. Про реєстрацію права комунальної власності

22. Про поділ земельної ділянки

23. Про розгляд заяви гр. Глюз Г.З. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

24. Про розгляд заяви гр. Костенко С.І. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

25. Про розгляд заяви гр. Мартинова С.А. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

26. Про розгляд заяви гр. Коломієць І. А. «Про затвердження  технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

27. Про розгляд заяви гр. Хачатрян Р.Ж. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

28. Про розгляд заяви гр. Калмаз В.М. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

29. Про розгляд заяви гр. Шершак В.І. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

30. Про розгляд заяви гр. Овчіннікова П.О. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

31. Про розгляд заяви гр. Ціцей І.В. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

32. Про розгляд заяви гр. Мошана А.В. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

33. Про розгляд заяви гр. Ціцей І.В. «Про затвердження  проекту  землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

34. Про розгляд заяви гр. Янкули В.А. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

35. Про розгляд заяви гр. Задорожнього М.В. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

36. Про розгляд заяви гр. Перебийноса В.Г. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

37. Про розгляд заяви гр. Перебийноса О.Г. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

38. Про розгляд заяви гр. Перебийніс К.М. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

39. Про розгляд заяви гр. Перебийніс О.В. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

40. Про розгляд заяви гр. Перебийніс О.О. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

41. Про розгляд заяви гр. Перебийноса Г.П. «Про затвердження  проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»

42. Про розгляд заяв громадян « Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства».

43. Про розгляд заяв громадян « Про вилучення земельних ділянок».

44. Різне.