Перелік питань, що пропонуються до порядку денного п’ятої сесії дмитрівської сільської ради сьомого скликання
 1. Про стан виконання Дмитрівського сільського бюджету за 9 місяців 2018 року.
 2. Про стан виконання Макариського сільського бюджету за 9 місяців 2018 року.
 3. Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 22 травня 2018 року №9 «Про затвердження структури та чисельності апарату Дмитрівської сільської ради».
 4. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і залучення інвестицій Дмитрівської сільської ради.
 5. Про затвердження Положення про організаційний відділ Дмитрівської сільської ради.
 6. Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 298 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 7. Про внесення змін до рішення Макариської сільської ради від 19 грудня 2017 року № 133 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 8. Про затвердження плану підготовки регуляторних актів в 2019 році.
 9. Про затвердження Протоколу про співробітництво  між Дмитрівською сільською радою Знам’янського району Кіровоградської області та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми DOBRE.
 10. Про попередження працівників Макариської сільської ради про вивільнення у зв’язку з реорганізацію Макариської сільської ради шляхом приєднання до Дмитрівської сільської ради.
 11. Про інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності
 12. Про розгляд заяви гр. Корецької Н. К. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»
 13. Про розгляд заяви гр. Разумова Г.В. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»
 14. Про розгляд заяви гр. Штихарьової Т.В. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність»
 15. Про розгляд заяв громадян «Про вилучення земельних ділянок».
 16. Про розгляд заяв громадян «Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства»
 17. Різне.