Депутатський корпус VI скликання Дмитрівської сільської ради

На головну сторінку

№ п/п

Прізвище, ім'я, по – батькові

№ виборч. округу

Границі округу

Контактний телефон

1

Міркотан Лідія Олександрівна

1

вулиця Добровольського (Політвідділівська)

050 836 79 57

2

Савельєва Ольга Вікторівна

2

вулиця Озерна (Калініна), Селищна, провулок Гаражний

066 783 23 74

3

Ларіков Юрій Михайлович

3

вулиця Молодіжна, з №1 до №95, провулок Дамбовий (Колгоспний)

095 935 24 17

4

Кущова Галина Володимирівна

4

вулиця Молодіжна з №4 до №118

066 283 28 15

5

Капітула Олег Йосипович

5

вулиця Кримська з №1, до №69,  8–квартирний будинок Кіровоградської обласної станції бджільництва

066 330 69 37

6

Хомовський Олександр Миколайович

6

вулиця Кримська з №2  до №150

066 161 77 65

7

Калініна Валентина Іванівна

7

вулиця Лесі Українки (Леніна), Гагаріна, Поштова, площа Перемоги, провулок Васильєва, Пчельнікова

066 230 06 34

8

Шкуренкова Людмила Леонідівна

8

вулиця Нечаєва, провулок  Євплова

095 423 25 65

9

Кулик Сергій Іванович

9

улиця Центральна (Фрунзе) з №1 до №101, з №2 до №140, провулок Дачний

099 688 68 40

10

Чернікова Людмила Михайлівна

10

вулиця  Центральна (Фрунзе) з №144  до №252, з  №103 до №195

066 566 08 24

11

Яблонський Володимир Володимирович

11

вулиця Центральна (Фрунзе) з №254 до №506

066 599 01 08

12

Скирта Віссаріон Михайлович

12

вулиця  Шкільна, Садова

7 01 59

13

Щербина Валерій Вікторович

13

вулиця Нова, Новоінгульська

095 338 35 37

14

Безпала Галина Юріївна

14

вулиця Христофорівська (Правди), Кавказька, Пушкіна, Коцюбинського, Підгірна (Щорса), провулок Вишневий (Жовтневий), село Долина

050 022 15 31

15

Базалевич Тетяна Анатоліївна

15

вулиця Шевченко, Польова

099 266 89 21

16

Шкафер Олена Юріївна

16

вулиця Кільцева

050 838 25 79

17

Ткаченко Алла Валентинівна

17

вулиця  Новомикорлаївська (Будьонного), Набережна, Степова, провулок Луняченко

095 368 18 32

18

Даценко Василь Васильович

18

вулиця Миру

050 259 07 37

19

Лісовий Олександр Іванович

19

вулиця Шамівська (Карла Маркса), Партизанська, провулок Квітневий (Лунчарського), Центральний, Левадний

050 672 04 97

20

Шевченко Світлана Василівна

20

село Гостинне

066 308 18 67

21

Савченко Олександр Олександрович

21

село Веселий Кут

066 994 53 31

22

Назаренко Галина Онуфріївна

22

село Плоске

050 979 03 84